Bilder för 1399951. MARIKA LANG. Louis Vuitton, handkolorerad grafik,  signerad. - Auctionet

Marika Lang

MARIKA LANG, litografi, signerad och numrerad 92/190. - Bukowskis

MARIKA LANG. litografi, signerad samt numrerad 88/180. Konst - Grafik - Auctionet

MARIKA LANG. Färglitografier, tre stycken. Konst - Grafik - Auctionet

Liseberg - Marika Lang

MARIKA LANG, litografi, signerad och numrerad I/XXX. - Bukowskis

MARIKA LANG (född 1961): Gucci - Stockholm, monogramsignerad ML, mixedmedia på fotomontage/duk. Konst - Måleri - Auctionet

Marika Lang, blandteknik på grafisk grund, signerad. - Bukowskis